Wleń – Marczów-Lwówek Śląski

WLEŃ LIPOWA- MARCZÓW-LWÓWEK ŚLĄSKI

Rozkład ważny od 01.09.2019 r.

PRZYSTANEKS; 3; 5
WLEŃ LIPOWA08:20
WLEŃ POCZTOWA08:21
WLEŃ KASPROWICZA08:22
BYSTRZYCA DOLNA08:23
BYSTRZYCA 208:25
BYSTRZYCA ŚREDNIA08:26
BYSTRZYCA GÓRNA08:28
BEŁCZYNA08:30
RADOMIŁOWICE08:33
MARCZÓW GÓRNY08:45
MARCZÓW ŚREDNI08:47
MARCZÓW DOLNY08:49
PRZEŹDZIEDZA08:51
GÓRCZYCA08:53
SOBOTA 108:56
SOBOTA 208:57
DĘBOWY GAJ09:04
MOJESZ GÓRNY09:13
MOJESZ09:17
LWÓWEK ŚLĄSKI D.A.09:20

Legenda:

S – kursuje w dni nauki szkolnej

3– kursuje w środy

5– kursuje w piątki

LWÓWEK ŚLĄSKI-MARCZÓW- WLEŃ LIPOWA

Rozkład ważny od 01.09.2019 r.

PRZYSTANEKS; 3; 5
LWÓWEK ŚLĄSKI D.A.11:10
MOJESZ11:13
MOJESZ GÓRNY11:17
DĘBOWY GAJ11:26
SOBOTA 211:33
SOBOTA 111:34
GÓRCZYCA11:37
PRZEŹDZIEDZA11:39
MARCZÓW DOLNY11:41
MARCZÓW ŚREDNI11:43
MARCZÓW GÓRNY11:45
RADOMIŁOWICE11:57
BEŁCZYNA12:00
BYSTRZYCA GÓRNA12:02
BYSTRZYCA ŚREDNIA12:04
BYSTRZYCA 212:05
BYSTRZYCA DOLNA12:07
WLEŃ KASPROWICZA12:08
WLEŃ POCZTOWA12:09
WLEŃ LIPOWA12:10

Legenda:

S – kursuje w dni nauki szkolnej

3– kursuje w środy

5– kursuje w piątki