Jelenia Góra – Janowice Wielkie
Rozkład jazdy obowiązuje od 01.07.2018 r.
Odjazdy w kierunku Janowic Wielkich: | |||||||||||||||
Przystanek | 6 | S | H6 | E | E | D | 6 | E* | D | E | E* | E | D | D | D |
Jelenia Góra 1 Maja Tunel | 06:00 | 06:55 | 07:15 | 08:25 | 09:25 | 10:15 | 10:15 | 11:50 | 13:00 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:15 | 19:50 |
JG Tunel | 06:02 | 06:57 | 07:17 | 08:27 | 09:27 | 10:17 | 10:17 | 11:52 | 13:02 | 14:12 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:17 | 19:52 |
JG Jelfa NŻ | 06:03 | 06:58 | 07:18 | 08:28 | 09:28 | 10:18 | 10:18 | 11:53 | 13:03 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:18 | 19:53 |
JG Optyczna NŻ | 06:04 | 06:59 | 07:19 | 08:29 | 09:29 | 10:19 | 10:19 | 11:54 | 13:04 | 14:14 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:19 | 19:54 |
JG Łukaszewicza NŻ | 06:05 | 07:00 | 07:20 | 08:30 | 09:30 | < | 10:20 | 11:55 | 13:05 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:20 | 19:55 |
JG Kozia NŻ | 06:06 | 07:01 | 07:21 | 08:31 | 09:31 | < | 10:21 | 11:56 | 13:06 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:21 | 19:56 |
JG Chłopska NŻ | 06:07 | 07:02 | 07:22 | 08:32 | 09:32 | < | 10:22 | 11:57 | 13:07 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:22 | 19:57 |
JG Łączna - Grabarów NŻ | 06:08 | 07:03 | 07:23 | 08:33 | 09:33 | < | 10:23 | 11:58 | 13:08 | 14:18 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:23 | 19:58 |
JG Maciejowska NŻ | 06:09 | 07:04 | 07:24 | 08:34 | 09:34 | < | 10:24 | 11:59 | 13:09 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:24 | 19:59 |
JG Witosa NŻ | 06:10 | 07:05 | 07:25 | 08:35 | 09:35 | < | 10:25 | 12:00 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:25 | 20:00 |
JG Kosynierów NŻ | 06:11 | 07:06 | 07:26 | 08:36 | 09:36 | < | 10:26 | 12:01 | 13:11 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:26 | 20:01 |
JG Maciejowa Kościół NŻ | 06:12 | 07:07 | 07:27 | 08:37 | 09:37 | < | 10:27 | 12:02 | 13:12 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:27 | 20:02 |
Radomierz DolnyV NŻ | 06:17 | 07:12 | 07:32 | 08:42 | 09:42 | < | 10:32 | 12:07 | 13:17 | 14:27 | 15:27 | 16:27 | 17:27 | 18:32 | 20:00 |
Radomierz Sklep | 06:19 | 07:14 | 07:34 | 08:44 | 09:44 | < | 10:34 | 12:09 | 13:19 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 18:34 | 20:09 |
Janowice Wielkie Prewentorium NŻ | 06:22 | 07:17 | 07:37 | 08:47 | 09:47 | < | 10:37 | 12:12 | 13:21 | 14:31 | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:36 | 20:11 |
Janowice Wielkie Sklep NŻ | 06:23 | 07:18 | 07:38 | 08:48 | 09:48 | < | 10:38 | 12:13 | 13:23 | 14:33 | 15:33 | 16:33 | 17:33 | 18:38 | 20:13 |
Janowice Wielkie PKP | 06:25 | 07:20 | 07:40 | 08:50 | 09:50 | < | 10:40 | 12:15 | 13:25 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:40 | 20:15 |
Janowice Wielkie Dino | 06:26 | 08:51 | 09:51 | < | 10:41 | 12:16 | 13:26 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:41 | 20:16 | ||
Trzcińsko 15 | < | 12:18 | 15:38 | ||||||||||||
Trzcińsko 26 | < | 12:19 | 15:39 | ||||||||||||
Trzcińsko 41 | < | 12:20 | 15:40 | ||||||||||||
Trzcińsko Kościół | < | 12:22 | 15:42 | ||||||||||||
Trzcińsko Krzyż | 10:35 | 12:23 | 15:43 |
Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
H – kursuje w okresie wakacji, ferii szkolnych i w dni robocze wolne od szkoły
6 – kursuje w soboty
Janowice Wielkie – Jelenia Góra
Odjazdy w kierunku Jeleniej Góry: | |||||||||||||||
Przystanek | D | D | 6 | S | E | E | E | E* | D | E | E | E* | E | D | D |
Trzcińsko Krzyż | 05:00 | 06:00 | 10:40 | 12:23 | 15:33 | ||||||||||
Trzcińsko Kościół | 05:01 | 06:01 | 10:41 | 12:24 | 15:34 | ||||||||||
Trzcińsko 41 | 05:03 | 06:03 | 10:43 | 12:26 | 15:36 | ||||||||||
Trzcińsko 26 | 05:04 | 06:04 | 10:44 | 12:27 | 15:37 | ||||||||||
Trzcińsko 15 | 05:05 | 06:05 | 10:45 | 12:28 | 15:38 | ||||||||||
Janowice Wielkie Dino | 05:07 | 06:07 | 06:30 | 07:07 | 08:50 | 09:50 | 10:47 | 12:30 | 13:29 | 14:38 | 15:39 | 16:39 | 17:39 | 18:49 | |
Janowice Wielkie PKP | 05:10 | 06:10 | 06:33 | 07:10 | 07:55 | 08:51 | 09:51 | 10:50 | 12:31 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 18:50 |
Janowice Wielkie Sklep NŻ | 05:12 | 06:12 | 06:35 | 07:12 | 07:57 | 08:53 | 09:53 | 10:52 | 12:32 | 13:32 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:52 |
Janowice Wielkie Prewentorium NŻ | 05:13 | 06:13 | 06:36 | 07:13 | 07:58 | 08:54 | 09:54 | 10:53 | 12:33 | 13:33 | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:43 | 18:53 |
Radomierz Sklep | 05:16 | 06:16 | 06:39 | 07:16 | 08:01 | 08:57 | 09:57 | 10:56 | 12:36 | 13:36 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 18:56 |
Radomierz Dolny IV NŻ | 05:18 | 06:18 | 06:41 | 07:18 | 08:03 | 08:59 | 09:59 | 10:58 | 12:38 | 13:38 | 14:48 | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 18:58 |
JG Maciejowa Kościół NŻ | 05:23 | 06:23 | 06:46 | 07:23 | 08:08 | 09:04 | 10:04 | 11:03 | 12:43 | 13:43 | 14:53 | 15:53 | 16:53 | 17:53 | 19:03 |
JG Kosynierów NŻ | 05:24 | 06:24 | 06:47 | 07:24 | 08:09 | 09:05 | 10:05 | 11:04 | 12:44 | 13:44 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 19:04 |
JG Witosa NŻ | 05:25 | 06:25 | 06:48 | 07:25 | 08:10 | 09:06 | 10:06 | 11:05 | 12:45 | 13:45 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 17:55 | 19:05 |
JG Maciejowska NŻ | 05:26 | 06:26 | 06:49 | 07:26 | 08:11 | 09:07 | 10:07 | 11:06 | 12:46 | 13:46 | 14:56 | 15:56 | 16:56 | 17:56 | 19:06 |
JG Łączna - Grabarów NŻ | 05:27 | 06:27 | 06:50 | 07:27 | 08:12 | 09:08 | 10:08 | 11:07 | 12:47 | 13:47 | 14:57 | 15:57 | 16:57 | 17:57 | 19:07 |
JG Chłopska NŻ | 05:28 | 06:28 | 06:52 | 07:28 | 08:13 | 09:09 | 10:09 | 11:08 | 12:48 | 13:48 | 14:58 | 15:58 | 16:58 | 17:58 | 19:08 |
JG Kozia NŻ | 05:29 | 06:29 | 06:53 | 07:29 | 08:14 | 09:10 | 10:10 | 11:09 | 12:49 | 13:49 | 14:59 | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 19:09 |
JG Łukaszewicza NŻ | 05:30 | 06:30 | 06:54 | 07:30 | 08:15 | 09:11 | 10:11 | 11:10 | 12:50 | 13:50 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:10 |
JG Optyczna NŻ | 05:31 | 06:31 | 06:55 | 07:31 | 08:16 | 09:12 | 10:12 | 11:11 | 12:51 | 13:51 | 15:01 | 16:01 | 17:01 | 18:01 | 19:11 |
JG Jelfa NŻ | 05:32 | 06:32 | 06:56 | 07:32 | 08:17 | 09:13 | 10:13 | 11:12 | 12:52 | 13:52 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:12 |
JG Tunel | 05:33 | 06:33 | 06:57 | 07:33 | 08:18 | 09:14 | 10:14 | 11;13 | 12:53 | 13:53 | 15:03 | 16:03 | 17:03 | 18:03 | 19:13 |
Jelenia Góra 1 Maja Tunel | 05:35 | 06:35 | 06:59 | 07:35 | 08:20 | 09:16 | 10:16 | 11:15 | 12:55 | 13:55 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:05 | 19:15 |
JG Urząd Miejski | 05:38 | 06:38 | 07:02 | 07:39 | 09:20 | 11:19 | 19:19 | ||||||||
JG Bankowa | 05:41 | 06:43 | 07:07 | 07:42 | 09:23 | 11:22 | 19:22 | ||||||||
JG Podwale | 05:44 | 06:44 | 07:08 | 07:45 | 09:26 | 11:25 | 19:25 | ||||||||
JG Paderewskiego | 05:49 | 07:50 | 09:31 | 11:30 | 19:30 | ||||||||||
JG Różyckiego | 05:51 | 09:33 | 11:32 | 19:32 | |||||||||||
JG Elsnera | 09:36 | 11:35 | 19:35 |
Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
H – kursuje w okresie wakacji, ferii szkolnych i w dni robocze wolne od szkoły
6 – kursuje w soboty