Marczów Górny- Wleń Lipowa ( rozkład ważny od 11.02.2019)

MARCZÓW GÓRNY- WLEŃ LIPOWA

PrzystanekS
Marczów Górny07:25
Marczów Średni07:27
Marczów Dolny07:30
Przeździedza07:32
Bełczyna07:35
Bystrzyca Górna07:39
Bystrzyca Średnia07:41
Bystrzyca 207:42
Bystrzyca Dolna07:43
Wleń Pocztowa07:45
Wleń Lipowa07:46

 

Legenda:

S– kursuje w dni nauki szkolnej