Jelenia Góra – Chromiec
Przystanek | D | E | E | D | D | D | D |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jelenia Góra Tesco | 06:15 | 08:00 | 11:25 | 13:15 | 14:35 | 16:25 | 18:15 |
Jelenia Góra Podwale | 06:18 | 08:03 | 11:28 | 13:18 | 14:38 | 16:28 | 18:18 |
JG Curie Skłodowskiej | 06:20 | 08:05 | 11:30 | 13:20 | 14:40 | 16:30 | 18:20 |
JG Strzelecka Góra | 06:28 | 08:13 | 11:38 | 13:28 | 14:48 | 16:38 | 18:28 |
JG Marcinkowskiego | 06:29 | 08:14 | 11:39 | 13:29 | 14:49 | 16:39 | 18:29 |
JG Cieplice DK Nż | 06:30 | 08:15 | 11:40 | 13:30 | 14:50 | 16:40 | 18:30 |
JG Lubañska | 06:31 | 08:16 | 11:41 | 13:31 | 14:51 | 16:41 | 18:31 |
JG Sobieszowska | 06:33 | 08:18 | 11:43 | 13:33 | 14:53 | 16:43 | 18:33 |
Wojcieszyce Kuźnia Nż | 06:36 | 08:21 | 11:46 | 13:36 | 14:56 | 16:46 | 18:36 |
Wojcieszyce Średnie Nż | 06:38 | 08:23 | 11:48 | 13:38 | 14:58 | 16:48 | 18:38 |
Wojcieszyce Dolne Nż | 06:39 | 08:24 | 11:49 | 13:39 | 14:59 | 16:49 | 18:39 |
Wojcieszyce Kościół | 06:41 | 08:26 | 11:51 | 13:41 | 15:01 | 16:51 | 18:41 |
Wojcieszyce Gaje | 06:42 | 08:27 | 11:52 | 13:42 | 15:02 | 16:52 | 18:42 |
Wojcieszyce Górne Nż | 06:44 | 08:29 | 11:54 | 13:44 | 15:04 | 16:54 | 18:44 |
Kromnów 1 Nż | 06:49 | 08:34 | 11:59 | 13:49 | 15:09 | 16:59 | 18:49 |
Kromnów Nż | 06:50 | 08:35 | 12:00 | 13:50 | 15:10 | 17:00 | 18:50 |
Kromnów 2 Nż | 06:51 | 08:36 | 12:01 | 13:51 | 15:11 | 17:01 | 18:51 |
Stara Kamienica Skrzyżowanie | 06:53 | 08:38 | 12:03 | 13:53 | 15:13 | 17:03 | 18:53 |
Kromnów 2 Nż | 08:40 | 12:05 | 15:15 | 18:55 | |||
Kromnów Nż | 08:42 | 12:07 | 15:17 | 18:57 | |||
Kopaniec 1 Nż | 08:45 | 12:10 | 15:20 | 19:00 | |||
Kopaniec | 08:47 | 12:12 | 15:22 | 19:02 | |||
Chromiec | 08:52 | 12:17 | 15:27 | 19:07 | |||
Pobierz rozkład Jelenia Góra – Chromiec ważny od 01.12.2015 r.
Legenda:
D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
E – nie kursuje w niedziele i święta
Nż – przystanek na żądanie
Chromiec – Jelenia Góra
Przystanek | D | D | E | E | D | D | D | D |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chromiec | 08:55 | 12:20 | 15:30 | 19:10 | ||||
Kopaniec | 09:00 | 12:25 | 15:35 | 19:15 | ||||
Kopaniec 1 Nż | 09:02 | 12:27 | 15:37 | 19:17 | ||||
Kromnów Nż | 09:05 | 12:30 | 15:40 | 19:20 | ||||
Kromnów 2 Nż | 09:06 | 12:31 | 15:41 | 19:21 | ||||
Stara Kamienica Skrzyżowanie | 05:15 | 07:00 | 09:08 | 12:33 | 13:55 | 15:43 | 17:05 | 19:23 |
Kromnów 2 Nż | 05:17 | 07:02 | 09:10 | 12:35 | 13:57 | 15:45 | 17:07 | 19:25 |
Kromnów Nż | 05:19 | 07:03 | 09:12 | 12:37 | 13:58 | 15:46 | 17:09 | 19:26 |
Kromnów 1 Nż | 05:20 | 07:05 | 09:13 | 12:38 | 14:00 | 15:48 | 17:10 | 19:28 |
Wojcieszyce Górne Nż | 05:25 | 07:10 | 09:18 | 12:43 | 14:05 | 15:53 | 17:15 | 19:33 |
Wojcieszyce Gaje | 05:27 | 07:12 | 09:20 | 12:45 | 14:07 | 15:55 | 17:17 | 19:35 |
Wojcieszyce Kościół | 05:28 | 07:13 | 09:21 | 12:46 | 14:08 | 15:56 | 17:18 | 19:36 |
Wojcieszyce Dolne Nż | 05:29 | 07:14 | 09:22 | 12:47 | 14:09 | 15:57 | 17:19 | 19:37 |
Wojcieszyce Średnie Nż | 05:31 | 07:16 | 09:24 | 12:49 | 14:11 | 15:59 | 17:21 | 19:39 |
Wojcieszyce Kuźnia Nż | 05:33 | 07:18 | 09:26 | 12:51 | 14:13 | 16:01 | 17:23 | 19:41 |
JG Sobieszowska | 05:36 | 07:21 | 09:29 | 12:54 | 14:16 | 16:04 | 17:26 | 19:44 |
JG Lubañska | 05:38 | 07:23 | 09:31 | 12:56 | 14:18 | 16:06 | 17:28 | 19:46 |
JG Cieplice DK Nż | 05:39 | 07:24 | 09:32 | 12:57 | 14:19 | 16:07 | 17:29 | 19:47 |
JG Marcinkowskiego | 05:40 | 07:25 | 09:33 | 12:58 | 14:20 | 16:08 | 17:30 | 19:48 |
JG Strzelecka Góra | 05:41 | 07:26 | 09:34 | 12:59 | 14:21 | 16:09 | 17:31 | 19:49 |
JG Curie Skłodowskiej | 05:49 | 07:34 | 09:42 | 13:07 | 14:29 | 16:17 | 17:39 | 19:57 |
Jelenia Góra Podwale | 05:51 | 07:36 | 09:44 | 13:09 | 14:31 | 16:19 | 17:41 | 19:59 |
Jelenia Góra Tesco | 05:55 | 07:39 | 09:47 | 13:12 | 14:34 | 16:22 | 17:44 | 20:02 |
Legenda:
D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
E – nie kursuje w niedziele i święta
S- kursuje w dni nauki szkolnej
Nż – przystanek na żądanie